אפיון ברזים מעוצבים לאמבט – כך תעשו את זה נכון

ברזים מעוצבים לאמבט – כשמם כן הם: הם מעוצבים עבור חדר אמבט. הדבר מתבטא גם בדרך בה הברז נראה וגם בפונקציות השימוש בפועל של ההתקן. אם אתם מחפשים ברז איכותי לאמבט, כך תעשו זאת בחוכמה ובדרך נכונה.

בחרו את העיצוב הבסיסי של הברז על פי השקפתכם

ברז אמבט יכול להיראות קשתי או דו ממדי. ברזים מעוצבים לאמבט בצורת קשת הם ברזים בצורת חצי עיגול המזדקרים כלפי מעלה וברזים דו ממדיים הם ברזים של 2 צלעות שאחת ממנפת את השנייה, ממנה יוצאים מים מהגובה. חשוב לבחור את הברז על פי טעמכם והעדפותיכם וגם לוודא שהוא מתאים לחדר בהיבט הדקורטיבי. בפרקים הבאים של מאמר זה תוכלו ללמוד כיצד עושים זאת.

בחרו את הברז בהתאם לגודל החדר

ברזים מעוצבים לאמבט בו החדר גדול צריכים להיראות עבים, בייחוד בחלקים המרכזיים כמו נתיב הולכת המים והזרוע הממנפת. ברזים מעוצבים לאמבט בו החדר קטן צריכים להיראות דקים בחלקים אלו. כך, אתם שומרים על פרספקטיבה נכונה בתוך החדר וגורמים לברז שלא לבלוט יתר על המידה או מאידך לא להשכיל להשפיע כלל על תבנית העיצוב. בכל מקרה, הברז ישתלב נהדר בנוף העיצובי בחדר וייראה מתאים ביותר.

בחרו בנוסחת עיצוב הידיות המועדפת

ניתן לבחור ברזים מעוצבים לאמבט המבוססים על 2 ידיות או ידית אחת. ברזים עם 2 ידיות הם כאלו שכל אחת מהן אחראית על זרימת מים בטמפרטורה שונה: חמה לעומת קרה. בברז עם ידית אחת, היא מזרימה מים בטווח הטמפרטורות הכולל, כשסיבוב הידית לכיוון אחד מעלה את הטמפרטורה ולכיוון ההופכי – מוריד אותה. ברזים אלו טובים במיוחד אם האמבטיה שלכם היא גם המקלחון כי אז ניתן לשלב ידית אינטרפוץ שמשיכתה גורמת לברז לתפקד כברז דוש, ודחיפתה – כברז נמוך לאמבטיה. על פי רוב, ברזים עם ידית אחת מכילים מנגנון זה, אף על פי שהוא קיים במעט דגמים בהם ישנן גם 2 ידיות.

בחנו בהדמיית מחשב את עיצובו הסופי של הברז

מומלץ לוודא בהדמיית מחשב שלפניכם ברז דקורטיבי עם ומקבץ ידיות מעוצבות. כך, אתם מבטיחים כי עברתם היטב על כל שלבי האפיון ובחרתם במוצר המתאים ביותר לחדר שלכם. מאד חשוב לבחון זאת על מנת לדעת במאת האחוזים שאתם מתחייבים למוצר שמתאים לחדרכם.